Dzisiaj sesja walentynkowa nad morzem. Dodatkowo była to sesja plenerowa.

Sesja bardzo spontaniczna, ponieważ decyzja zapadła w piątek w nocy, a już w sobotnie w południe robiliśmy zdjęcia na plaży w Dziwnowie. Ola i Patryk trafili na wymarzoną pogodę na zimową sesję – piękne, chociaż ostre słońce i bezchmurne niebo. Niska temperatura powietrza dała nam się trochę we znaki, ale na szczęście tego nie widać na zdjęciach.

Zdjęcia były też okazją do wykonania kilku indywidualnych portretów Oli, która już zapowiedziała, że wróci do nas na sesję studyjną.

Pomysł na walentynkowy prezent

Sesja zdjęciowa na Walentynki to ciągle oryginalny prezent, chociaż staje się coraz bardziej popularna, dzięki mediom społecznościowym. Walentynki już na dobre zagościły w naszym kalendarzu. Dlatego z końcem stycznia trwa wielkie poszukiwanie pomysłów na Walentynki. Co ciekawe, sesja walentynkowa może być bardzo różna:
1. indywidualna – to zwykle sesja kobieca, która ma być prezentem w formie eleganckiej fotoksiążki dla partnera. Często jest to sesja sensualna, buduarowa.

2. narzeczeńska – to już klasyka na Walentynki, czyli wspólna sesja zakochanej pary. Takie sesje odbywają się w studio lub w plenerze. W ostatnim czasie, coraz więcej sesji odbywa się w domach naszych Klientów.

3. rodzinna – to raczej nowość. Wykonujemy coraz więcej sesji rodzinnych na Walentynki.

4. voucher na sesję zdjęciową – wielu kupuje vouchery na sesje zdjęciowe dla swoich Pań. Dzięki temu partnerka może sama zdecydować o temacie sesji zdjęciowej.

Rekomendowane artykuły