Statuetki szklane z grawerem laserowym

Statuetka szklana z grawerem to jedna z najbardziej eleganckich i ponadczasowych. Często wykonujemy szklane statuetki z grawerem wypełnionym np. złotą farbą, co dodatkowo podnosi prestiż statuetki.

Wybierając statuetkę wykonaną ze szkła, zwróć uwagę, by była wykonana z wysokiej jakości szkła. Na rynku można spotkać statuetki wykonane ze zwykłej szyby, które ładnie wyglądają na zdjęciach w internecie, natomiast w rzeczywistości wyglądają tandetnie. W naszej ofercie znajdziecie wyłącznie statuetki szklane najwyższej jakości.

Statuetki najczęściej wręczamy w podziękowaniu ważnym dla nas osobom, by pokazać, że doceniamy ich wysiłek. Dlatego wybierając oryginalne podziękowania z grawerem warto dopasować statuetkę do okazji.

Trofea sportowe szklane statuetki

Szklane statuetki idealnie nadają się jako trofea sportowe, które będą wyróżniały się wśród medali i nagród z innych zawodów. Uczestnicy z pewnością to docenią. Szkło jest ponadczasowe i z czasem nie matowieje lub ulega przebarwieniom. Dlatego to właśnie szklane trofea sportowe są tak chętnie zamawiane. jako główne nagrody dużych zawodów sportowych.

Podziękowania dla rodziców szklana statuetka.

Podziękowania dla rodziców będą lepiej wyglądały w formie szklanej statuetki, wykonanej z grubego szkła, na których można wygrawerować nawet zdjęcia pary młodej. Wysokiej jakości nadruk lub grawer gwarantują maszyny czołowych światowych producentów. Dodatkowo możemy Wam zaproponować indywidualnie zaprojektowane etui, nawiązujące do dekoracji Waszego wesela.

Statuetki ze szkła, jakie są opcje znakowania

Statuetki szklane z grawerem

Grawerowanie – najpopularniejsza i najtańsza metoda znakowania szklanych statuetek. Pozwala na przeniesienie projektu graficznego w wersji monochromatycznej. Wyczuwalna struktura 3D. Grawer można dodatkowo wypełnić specjalną farbą, co sprawi, że będzie kolorowy. Jednak należy pamiętać, że kolor ogranicza się do jednolitych elementów. Przykładowo grawer wypełniamy złotym kolorem, więc wszystkie grawerowane elementy zostają wypełnione specjalistyczną farbą.

Nadruk – na szkle możemy wykonać kolorowy nadruk przenosząc grafikę z komputera bezpośrednio na szkło. Nadruk jest wykonywanych techniką druku UV i jest bardzo odporny. To opcja pozwalająca wykonywać bardzo drobne elementy, a jakość jest często wyższa niż wydruk z drukarki.

Łączenie z innymi materiałami – szkło najczęściej łączymy z metalem, drewnem i laminatem. To rozwiązania na indywidualne zamówienie, które sprawią, że Twoja statuetka będzie niepowtarzalna.

Podziękowania ze szkła statuetki i dyplomy

Szklane medale, statuetki czy dyplomy to dzisiaj standard w podziękowaniach. Szkło ma swoją wagę i jest eleganckie, więc często zdobi biura przedsiębiorców, urzędników i działaczy. Warto pomyśleć o takim zaprojektowaniu statuetki, by była niepowtarzalna. Często przygotowujemy takie realizacje, wykazując się kreatywnością i nieszablonowym podejściem.

W projektach łączymy różne materiały, jak stal, drewno, żywice i laminaty, ale zdarzał się również beton, woda, czy minerały. Wszystko jest zależne od okazji na którą projektujemy statuetkę lub podziękowania.