Zdjęcia apartamentu na booking.com

Słoneczne Tarasy – sesja apartamentu

Nasz fotograf nieruchomości ma teraz bardzo dużo zleceń, przed zbliżającym się sezonem wakacyjnym.

Fotografujemy kolejne apartamenty nad morzem, które niebawem pojawią się w serwisach rezerwacyjnych. Tym razem wybraliśmy się na sesje zdjęciowe apartamentów w Dziwnówku w kompleksie Słoneczne Tarasy.

Fotografia nieruchomości w Dziwnówku.
Zdjęcia apartamentów w Dziwnówku w Słonecznych Tarasach.

Dzięki naszym wskazówkom udało się wnieść trochę kolorów do apartamentów. To pokazuje jak bardzo liczy się odpowiednie przygotowanie nieruchomości do sesji zdjęciowej. Przed właścicielami jeszcze sporo pracy, ale już można wystawiać apartamenty na wynajem.

Zdjęcia na booking.com

Zdjęcia apartamentów w Dziwnówku wykonaliśmy pod nieobecność właścicieli, a przyjęli nas ich przemili rodzice. Sesja trwała około 45 min, a w tym czasie wykonaliśmy zdjęcia dwóch apartamentów z przeznaczeniem pod wynajem. W pierwszej kolejności ustaliliśmy z właścicielami w co warto uzupełnić wyposażenie apartamentów i gdzie będą zamieszczać ofertę. W związku z tym, że w pierwszej kolejności miały trafić zdjęcia na booking.com to wybraliśmy odpowiedni format oraz zdjęcie które miało przyciągać do oferty.

Zdjęcia apartamentów Dziwnówek

Dzięki profesjonalnej optyce fotografowanie ciasnych łazienek nie jest problemem. Właśnie małe łazienki sprawiają amatorom najwięcej problemów. Dodatkowo musieliśmy zapanować nad barwą różnych źródeł światła zastanego, co udało się w post produkcji.

Zdjęcia łazienki w apartamencie do wynajęcia w Dziwnówku.

Podpowiadamy, jak przygotować apartament do zdjęć

W odpowiedzi na duże zainteresowanie Klientów, rozszerzyliśmy ofertę fotografii apartamentów i nieruchomości o doradztwo i pomoc w przygotowaniu apartamentów pod wynajem. Oferujemy kompleksową usługę, łącznie z promocją i zarządzaniem nieruchomościami naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu.


Opublikowano

in

by

Tags: