Sesja zdjęciowa na Walentynki to świetny pomysł na prezent i oryginalna pamiątka na lata.

Sesja zdjęciowa na walentynki cieszyła się w ubiegłym roku dużym zainteresowaniem. W związku z tym w tym roku przygotowaliśmy dla Was sesje walentynkowe nad morzem w rozszerzonej formule. Do wyboru macie kilka opcji:

1. Walentynkowa sesja zdjęciowa nad morzem – plener

Sesja zdjęciowa na walentynki w pasie nadmorskim od Świnoujścia do Pogorzelicy w wybranym terminie od 1 do 19 lutego 2023. Sesja we dwoje nie musi odbywać się na plaży, a w ramach sesji fotograficznej możemy wybrać do 3 lokalizacji.

2. Sesja zdjęciowa na walentynki u Ciebie w domu

Sesja fotograficzna może odbyć się w Twoim domu lub wynajętym przez Ciebie apartamencie. Sesja trwa do 3 godzin, a w tym czasie możemy zrealizować do 6 stylizacji. Może być to sesja indywidualna lub z partnerem. Terminy od 1 do 19 lutego.

3. Walentynkowa sesja zdjęciowa w apartamencie nad morzem

Sesja zdjęciowa na walentynki w naszym apartamencie nad morzem, który jest specjalnie przygotowany do tematu sesji. Takie sesje realizujemy w dniach 4-5 oraz 11-12 lutego w Międzyzdrojach i Dziwnówku, w godzinach 10 – 21.

Idealny prezent na Walentynki – sesja zdjęciowa

Walentynki 2023 już niedługo. Zastanawiasz się co kupić, jaki wybrać prezent, ale kolejne koszulki z serduszkami, kubki i inne bibeloty już nie mieszczą się w szafach? Oryginalny prezent na Walentynki to sesja zdjęciowa dla zakochanych lub indywidualna sesja kobieca. Taka niespodzianka wręczona może zostać w formie ekskluzywnego vouchera, podczas romantyczne kolacji lub być niespodzianką w trakcie pobytu nad morzem.

Prezent na walentynki na ostatnią chwilę

Dla zapominalskich mamy gotowe vouchery na sesje zdjęciowe w formie elektronicznej lub papierowej, które można zakupić nawet 14 lutego. Możemy również dostarczyć zaproszenie wraz z bukietem kwiatów pod wskazany adres nad morzem, więc jeżeli zdarzy Ci się zapomnieć o prezencie, to możemy Cię uratować.

Ceny sesji zdjęciowych na walentynki nad morzem oraz więcej informacji znajdziesz klikając w poniższy link

Gdzie wykonujemy zdjęcia najczęściej?

Świnoujście, Międzyzdroje, Wisełka, Międzywodzie, Dziwnów, Dziwnówek, Łukęcin, Pobierowo, Pustkowo, Trzęsacz, Rewal, Niechorze, Pogorzelica.

Plenerowa sesja zdjęciowa dla zakochanych

Plenerowa sesja zdjęciowa dla zakochanych najczęściej odbywa się w malowniczych miejscach, których przez lata pracy na tym terenie odkryliśmy mnóstwo. Trzeba pamiętać, że Walentynki wypadają w lutym, gdy pogoda jest dość kapryśna i często może utrudniać wykonanie zdjęć. Dlatego warto przygotować plan B. Najczęściej taki planem jest przesunięcie terminu lub zmiana miejsca.

Studyjna sesja fotograficzna nad morzem

Studyjna sesja zdjęciowa nie musi odbywać się w studio. Jej miejscem mogą być różnego typu wnętrza np. apartamenty, lokale gastronomiczne i usługowe albo zabytki. Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu jesteśmy w stanie zaaranżować studio praktycznie wszędzie.