W tym roku gramy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na aukcjach możecie licytować kilka sesji zdjęciowych od draftpro.

Każda z naszych sesji jest wyjątkowa. Najważniejsze są dla nas wysoka jakość zdjęć oraz komfort naszych Klientów. W tym przypadku, ze względu na szczytny cel licytacji, przygotujemy małą niespodziankę dla zwycięzców.

W tym roku na licytację wystawiamy 3 sesje zdjęciowe:

Sesja plażowa w Międzyzdrojach lub okolicy – sesja zdjęciowa na plaży w Międzyzdrojach. Do wyboru sesja:  we dwoje, indywidualna, ciążowa, dziecięca, rodzinna, kobieca/sensualna.

Sesja plażowa w Dziwnowie lub okolicy – sesja zdjęciowa na plaży w Dziwnowie. Do wyboru sesja:  we dwoje, indywidualna, ciążowa, dziecięca, rodzinna, kobieca/sensualna. (Licytacja zakończona).

Kobieca sesja zdjęciowa w Szczecinie – sensualna sesja zdjęciowa dla kobiety lub pary w wersji premium. Dodatkowo fotoksiążka ze zdjęciami z sesji.

Aktualizacja i podsumowanie.

Zakończyły się aukcje naszych sesji zdjęciowych. Licytacje odbywały się w internecie oraz w na żywo w trakcie finału. Cieszymy się, że z licytacji 5 naszych sesji zdjęciowych na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wpłynęło 3 370 PLN.

Rekomendowane artykuły