Tym razem zdjęcia na mokro, bo odważna sesja pod prysznicem. Zdjęcia przebiegały szybko i sprawnie, a efekty pozytywnie nas zaskoczyły.

To już trzecia sesja Nataszy u nas, więc doskonale się rozumiemy, co widać na zdjęciach. Wcześniej odbyła się militarna sesja zdjęciowa oraz sesja zdjęciowa na plaży.

Tego typu sesje niosą ze sobą dwie główne trudności. Pierwsza to początkowy stres dla modelki w trakcie pozowania nago. Na szczęście, dzięki profesjonalnej realizacji i dobrej atmosferze podczas sesji szybko on mija. Druga rzecz dotyczy fotografa, który musi odpowiednio zabezpieczyć całą elektronikę, gdyż woda i para nie bardzo się lubią ze sprzętem fotograficznym. Na szczęście, dzięki stosowaniu pewnych fotograficznych sztuczek, ilość pary i wody jest minimalna.

Sesja zdjęciowa pod prysznicem.
fragmenty zdjęć z sesji pod prysznicem.

Ta sesja odbywała się w domu modelki, by zapewnić jej większy komfort. Zdjęcia wykonane podczas tej sesji zdjęciowej znalazły się w albumie, który był niespodzianką dla partnera Nataszy. Sesja zdjęciowa to prezent na Walentynki. Ze względu na intymny charakter zdjęć, nie możemy zaprezentować wszystkich zdjęć.

Rekomendowane artykuły