Sesja walentynkowa nad morzem

Walentynki to święto zakochanych. Zastanawiasz się nad wyjątkowym prezentem dla ukochanej osoby? Mamy świetny pomysł na prezent dla niej, dla niego i dla Was.

Sesja zdjęciowa na Walentynki

Prezent na Walentynki, sesja fotograficzna DLA NIEJ

Oryginalny prezent na Walentynki dla dziewczyny lub żony? Sesja zdjęciowa! Sesja fotograficzna jest zawsze wspaniałą przygodą dla modelki. Przecież każda mała dziewczynka chciała kiedyś być modelką. Czas spełnić to marzenie. Prezent w postaci ekskluzywnego zaproszenia na sesję jest ważny do końca roku, więc można go wykorzystać w dogodnym terminie. Z wielu zdjęć wybierasz te, które najbardziej Ci się podobają. Zostaną one poddane profesjonalnej obróbce, która sprawi, że wszelkie niedoskonałości znikną. W końcu musisz wyglądać jak milion dolarów.

Prezent na walentynki DLA NIEGO

Obdaruj swojego partnera tym co kocha najbardziej, czyli sobą! Świetny pomysł na Walentynki dla chłopaka lub męża to prezent w postaci pięknych zdjęć, zrobionych tylko dla niego. Mężczyźni są wzrokowcami, więc piękne zdjęcia partnerki z pewnością go ucieszą. Zdjęcia możesz mu podarować na wiele sposobów: w formie elektronicznej, w postaci fotoksiążki, a może fotoobraz lub gadżet ze zdjęciem. Twoje zdjęcia nie będą nigdzie publikowane i sama wybierzesz te które najbardziej Ci się podobają. Pamiętaj, że zdjęcia zostaną poddane profesjonalnej obróbce, więc znikną wszelkie niedoskonałości, ale to wymaga czasu. Dlatego takie sesje walentynkowe realizujemy do 10 lutego.

Prezent walentynkowy dla zakochanych

Kto powiedział, że prezent walentynkowy nie może być dla obojga. Sesja zdjęciowa dla zakochanych to wspaniała przygoda dla obojga oraz pamiątka do której będziecie wracać po latach. Zdjęcia mogą zawisnąć na ścianie Waszej sypialni lub trafić do albumu, fotoksiążki. Taką sesje można wykonać w dowolnym terminie, a na Walentynki wręczyć jedynie ekskluzywne zaproszenie na sesje. To świetny pomysł dla zapominalskich, którzy szukają prezent na Walentynki na ostatnią chwilę.

Sesja Walentynkowa 2022 – cennik

PakietPakiet srebrnyPakiet złotyPakiet platynowy
Ilość profesjonalnie obrobionych zdjęć51530
Miejsce sesjiplenerplener / u klienta plener / studio / u klienta
Wersja zdjęć elektronicznaelektroniczna i papierowaelektroniczna i fotoksiążka
Czas trwania sesji30 min60 min do 3 godzin
Szczegółowa umowataktak tak
Zaproszenie / voucher elektronicznepapierowepapierowe
Cena koniec promocji koniec promocji koniec promocji
Więcej informacji w dziale kontakt, u dołu strony.

Buduarowe sesje zdjęciowe zyskują w ostatnich latach na popularności. Zmienia się mentalność naszego społeczeństwa i tego typu sesje podbijają rynek. Najczęściej trafiają na pamiątkę do głębokiej szuflady, ale czasami budzą zazdrość koleżanek na spotkaniach. Nie są to sesje łatwe i wymagają odpowiedniego przygotowania. Sesja buduarowa musi być wysmakowana i zmysłowa, dawać pole dla wyobraźni. Tego typu sesje realizujemy najczęściej w domu klienta lub wynajętym apartamencie, by modelka czuła się komfortowo i pewnie.

Miłość nie zna wieku, dlatego naszymi Klientami są pary w różnym wieku. Z wiekiem człowiek się zmienia a jego piękno dojrzewa, dlatego sesje dla dojrzałych par szczególnie zaskakują efektami. Odpowiednie światło, sceneria i dobre ujęcie potrafią zdziałać cuda.

W tym wypadku popularne są sesje studyjne i plenerowe, więc i o każdej porze roku. Odpowiednia profesjonalna edycja sprawi, że znikną wszelkie niedoskonałości, a w oku pojawi się ten charakterystyczny błysk. Zdjęcia będą fajną pamiątką, a sama sesja ciekawą przygodą.

Sesja narzeczeńska na plaży to prawdziwy hit ostatnich wakacji. Zakochane pary chętnie pozują na rozgrzanym piasku, gdy nadmorski wiatr rozwiewa ich włosy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu znamy takie miejsca, gdzie piękna bałtycka plaża będzie idealnym tłem dla Waszej sesji zdjęciowej nad morzem. Tego typu sesje zdjęciowe nad morzem realizujemy przez cały rok, bo na plaży zawsze jest pięknie. W miesiącach z “R” w nazwie trudniej z terminami ponieważ realizujemy wtedy sesje ślubne na plaży, ale termin zawsze się znajdzie.