Sesja na plaży

Sesja zdjęciowa na plaży to nasza specjalność. W ostatnich latach zainteresowanie tego rodzaju pamiątką znad morza jest bardzo duże.

Sesja kobieca na plaży

Kobieca sesja zdjęciowa nad morzem to doskonały pomysł na prezent i to zarówno dla niej i dla niego. Z jednej strony kobieta może wziąć udział w takiej sesji, a zdjęcia podarować partnerowi w formie fotoalbumu, odbitek lub fotoobrazu. Druga opcja to prezent dla kobiety. Sesja zdjęciowa na plaży jest ciekawym doświadczeniem oraz znacząco wpływa na wzrost pewności siebie i poczucia atrakcyjności. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a My podpowiemy najlepsze rozwiązania. Sesje kobiece na plaży stały się wręcz wąską specjalizacją, w której czujemy się jak ryba w wodzie.

Sesja rodzinna na plaży

Rodzinna sesja zdjęciowa na plaży to najlepsza pamiątka z wakacji. Która dzisiaj nie jest żadną ekstrawagancją. Wiele osób ma dość kiczowatych pamiątek rodem z Hong Kongu, wolą przeznaczyć pieniądze na coś wartościowego. Jest już duża grupa rodzin, która każdego roku bierze udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej nad morzem. Zmiany widać szczególnie po dzieciach. W tym wypadku organizujemy sesje zdjęciowe na plaży w taki sposób, by każda sesja była oryginalna, ale zawierała jakieś nawiązania do wcześniejszych zdjęć.

Żeglarska sesja zdjęciowa justyny mimo obaw modelki przebiegła bardzo sprawnie.

Sesja na plaży dla pary

Narzeczeńska sesja dla pary na plaży to częsty temat zdjęć. Część par stara się zrobić zdjęcia przy zachodzie słońca telefonem, ale najczęściej efekty są mizerne. My podczas sesji wykorzystujemy sprzęt topowych światowych marek i potrafimy go użyć w taki sposób, żeby zdjęcia spełniały Wasze oczekiwania. Sesje zdjęciowe na plaży dla pary narzeczonych mogą być zwariowane i szalone, romantyczne, a nawet sensualne. Temat zależy od Waszych oczekiwań.

Sesja ślubna na plaży

Ślubna sesja zdjęciowa na plaży to wręcz klasyka. Do tego stopnia, że kilka lat temu w modzie było zanurzanie się młodej pary w sukni i garniturze w Bałtyku. Dzisiaj ta moda trochę przeminęła, ale zdarzają się nam takie sesje. Sesje ślubne na plaży warto realizować nie tylko na samej plaży, ale też w okolicy. Znamy wiele romantycznych lokalizacji, które świetnie budują nadmorski klimat naszych zdjęć. Plener ślubny nad morzem możemy zrealizować w różnych nadmorskich miejscowościach od Świnoujścia do Pogorzelicy. Dodatkowo warto skorzystać z bogactwa Wyspy Wolin.

Benadetta na plaży w Pobierowie.

Sesja zdjęciowa nad morzem – gdzie, kiedy i za ile

W naszej działalności ważny jest dobry kontakt z Klientami, by spełnić ich oczekiwania. Patrząc po liczbie powracających osób na kolejne sesje, chyba nam się to często udaje. Plenerów w okolicy nie brakuje, tym bardziej że tu mieszkając mamy wiele szerzej nieznanych miejsc na zdjęcia. Miejsce na zdjęcia nad morzem dobieramy, gdy dowiemy się, o jakich zdjęciach marzycie. Ile kosztuje sesja zdjęciowa nad morzem? To częste pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od terminu, tematu sesji i ilości zdjęć, które ostatecznie otrzymacie po obróbce graficznej. Do każdej sesji podpisujemy stosowną umowę, która zawiera wszystkie ustalenia.

Daria i jej sesja zdjęciowa na plaży w Pobierowie.

Sesja zdjęciowa w Międzyzdrojach

Zdecydowanie, najwięcej osób interesuje sesja zdjęciowa w Międzyzdrojach, na plaży, często w Wolińskim Parku Narodowym, czy w porcie. Sesje zdjęciowe w Dziwnowie, Pobierowie i Rewalu to dla nas codzienność. Lata doświadczenia i znajomość ciekawych plenerów nad morzem to nasze atuty.