Draft PRO to wyjątkowe studio fotograficzne nad morzem, specjalizujące się w sesjach zdjęciowych na plaży. Często wykonujemy zdjęcia w domu u Klientów, gdzie domownicy czują się najlepiej. Bardzo duża ilość zleceń dotyczy sesji zdjęciowych apartamentów i hoteli. W naszej pracy do każdej sesji podchodzimy indywidualnie. Dlatego przed każdą sesją przeprowadzamy szczegółową rozmowę, by poznać oczekiwania Klienta i wypracować najlepsze rozwiązania.

Romantyczna Sesja zdjęciowa we dwoje nad morzem

Sesja zdjęciowa we dwoje nad morzem

Sesja fotograficzna we dwoje to jedna z naszych ulubionych. Czy jest coś piękniejszego, niż dwoje kochających się ludzi? Sesje zdjęciowe nad morzem są bardzo romantyczne, a często wręcz bajkowe. Mamy duże doświadczenie w organizacji sesji plażowej, a dodatkowo mamy “swoje” plaże, które nie przypominają zatłoczonych kurortów. Ciekawe miejsca na sesję zdjęciową nad morzem oraz duże doświadczenie sprawi, że Wasza sesja na plaży będzie wyjątkowa. Często pary, które były u nas na sesji plażowej dla par, wracają do nas na sesję brzuszkową lub rodziną. To cieszy podwójnie, bo jest wyrazem zadowolenia i zaufania klienta. Są pary, które każdego roku zamawiają u nas sesję fotograficzną, w trakcie pobytu nad morzem. Sesja na plaży będzie wspaniałą pamiątką na długie lata.

Sesja fotograficzna apartamentów i pokoi

Profesjonalne zdjęcia apartamentów, pokoi i wnętrz zwiększą Wasze dochody. Nie ważne czy chcesz sprzedać, czy wynająć nieruchomość. Fotograf wnętrz potrafi ująć nieruchomości w atrakcyjny sposób, co w prosty sposób wpłynie na wzrost zainteresowania Twoją ofertą. Niewielki koszt, a duży zysk, więc nie ma co się zastanawiać.

Wykonujemy profesjonalne zdjęcia apartamentów, hoteli, pensjonatów i inne zdjęcia obiektów noclegowych i usługowych. Fotografia apartamentów nie ma dla nas tajemnic, a nasz fotograf wnętrz dostarczy Wam zdjęcia najwyższej jakości. Podpowiemy również jak przygotować apartament lub mieszkanie do sesji fotograficznej oraz na co zwrócić uwagę.

Sesja zdjęciowa nad morzem

Indywidualna sesja zdjęciowa nad morzem jest najczęściej prezentem, często dla osoby bliskiej modelce, a czasami dla niej samej. Najczęściej powodem sesji fotograficznej na plaży jest chęć zachowania pamiątki na późniejsze lata, stąd tak wiele pań decyduje się na zdjęcia na plaży przed planowaniem dziecka. Dyskretny retusz sprawi, że wszelkie niedoskonałości znikną i będziesz wyglądać olśniewająco, a zdjęcia zrobią wrażenie na Twoich znajomych. Sesja zdjęciowa nad morzem nie musi ograniczać się do plaży i wakacji. Możliwości jest naprawdę wiele.

W zdjęciach nad morzem jest coś wyjątkowego i często się zdarza, że panie wracają na kolejne sesje indywidualne na plaży. Od wielu lat działamy na terenie Międzyzdroje – Pogorzelica, więc zawsze możemy podpowiedzieć fajną lokalizację na sesję zdjęciową.

Rodzinna sesja zdjęciowa nad morzem

Rodzina sesja zdjęciowa nad morzem to absolutny “must have”. Taka sesja nie musi ograniczać się do plaży. Często okazją do rodzinnej sesji zdjęciowej są uroczystości rodzinne i ważne wydarzenia z życia. Sesja zdjęciowa na wakacjach? Oczywiście tylko nad morzem. Rodzinne sesje fotograficzne, często pojawiają się w mediach społecznościowych i są okazją do kontaktu z dalszą rodziną i znajomymi.

Sesja zdjęciowa nad morzem może odbyć się wszędzie, na plaży, w apartamencie, na morzu lub innej ciekawej atrakcji turystycznej. W planowaniu zdjęć rodzinnych ogranicza Was tylko wyobraźnia.

Wieczór panieński nad morzem

Sesja zdjęciowa na wieczór panieński nad morzem to bardzo popularny pomysł i dodatkowa atrakcja. Zabawa podczas sesji plażowej jest świetna, a często wybierana jest opcja w dwóch lokalizacjach: sesja na plaży o zachodzie słońca i reportaż w klubie w trakcie nocnej zabawy.

Są też panie, które decydują się na wieczór panieński w apartamencie nad morzem i szaloną zabawę w gronie koleżanek. Profesjonalna sesja zdjęciowa jest idealnym punktem programu, który sprawia, że uczestniczki będą miał wspaniałą pamiątkę na długie lata.

Tematyczne sesje fotograficzne

Jednym z najciekawszych rodzajów sesji zdjęciowych są sesje tematyczne. Tutaj można popuścić wodze fantazji i poczuć się jak w bajce, w której możesz być, kim tylko zapragniesz. Ty proponujesz temat, my zajmujemy się całą resztą.

Przygotowanie tematycznej sesji zdjęciowej wymaga więcej pracy i dłuższych przygotowań. Trzeba znaleźć odpowiednie miejsce, przygotować stylizacje itd. Wysiłek się opłaca bo zdjęcia z takich sesji wychodzą obłędnie, a sesja jest wspaniałą przygodą.

Czym kierujemy się w naszej pracy?

Profesjonalne podejście do pracy

W naszej pracy korzystamy z profesjonalnych rozwiązań sprzętowych i oprogramowania światowych liderów. W połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pozwala nam to na szybkie realizowanie zleceń, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości.

Zadowolenie Klienta

Dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci byli zadowoleni ze współpracy z nami. Wiemy jak ważna jest dobra atmosfera w trakcie zdjęć oraz Wasze samopoczucie. To Wy wybieracie zdjęcia z sesji, które zostaną poddane obróbce.

Dyskrecja i przejrzystość

Przed każdą sesją podpisujemy stosowną umowę, która szczegółowo określa zasady współpracy. Nie publikujemy żadnych zdjęć, bez Waszej wyraźnej zgody. Dlatego możecie być pewni, że sami zdecydujecie, kto je zobaczy.